KADRA

Robert:

“Nazywam się Robert Kiesz i pracuję jako trener personalny od początku powstania klubu. Oprócz kariery kulturystycznej jestem również nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Codziennie przekazuje młodzieży niezbędną wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania oraz treningów. W moim życiu sport gościł od zawsze, na scenie kulturystycznej zadebiutowałem w roku 1999, zdobywając podwójne złoto. Od tego czasu moja kariera prężnie się rozwijała, w 2008, spróbowałem swoich sił na arenie międzynarodowej. Przystąpiłem do Mistrzostw Europy, w których zadebiutowałem na VI pozycji (kategoria 90 kg). W grupie Masters zdobyłem tytuł Mistrza Kontynentu. Do tej pory rozwijam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu treningu siłowego i dietetyki. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć jak przebiega współpraca ze mną, zapraszam na treningi!”

Ania:

Swoją przygodę z siłownią zaczęłam parę lat temu od klasycznego celu: chcę schudnąć! Całe szczęście na tym się nie skończyło… Zakochałam się w ciężkiej pracy, początkowo w treningu funkcjonalnym i crossficie, jednak wciąż czułam, że mogę i potrafię zrobić więcej. Tak zaczęła się moja walka o sylwetkę bikini fitness. Zawsze osiągam zamierzony cel, nie szukam wymówek i nie narzekam, robię to co kocham i chcę wszystkich Was zarazić tą pasją i chęcią do działania, tylko ciężka praca przynosi upragnione rezultaty! 🙂 Na treningach ze mną nie będzie lekko, ale zobaczycie z czasem, że… WARTO! Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy nie boją się wyzwań! :)”

Kamila:

Certyfikowany Instruktor Fitness. Instruktor gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej oraz pływania. Wyspecjalizowana instruktorka w specjalnościach: zdrowy kręgosłup, step, body shape, perfect body,  fit and easy ball , Bokwa, Jump.  Swoje kwalifikacje wciąż podnosi biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i konwencjach fitness. Właśnie w fitnessie i pracy z ludźmi odnalazła drogę życiową. W zajęciach  fitness stawia na efektywny trening, a także  zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i dobrą zabawę. Największą satysfakcję sprawia jej uśmiech zadowolonych klientów.

 

Dawid:

Cześć! Nazywam się Dawid Ciężki i jestem założycielem oraz trenerem ugrupowania Street Workout Piła. Sport od zawsze istniał w moim życiu, dlatego decyzja wybrania ścieżki zawodowej nie była trudna. Z wyróżnieniem ukończyłem Instytut Kultury Fizycznej w Wałczu, zostając nauczycielem wychowania fizycznego. Moją pasją jest kalistenika, którą trenuje od czerwca 2012 roku do chwili obecnej. Przez ten okres zgłębiałem wiedzę oraz zdobywałem doświadczenie z dietetyki, metodyki treningu, prehabilitacji oraz sportów siłowych. Postanowiłem iść krok dalej chcąc pomagać innym i 2016 roku otrzymałem certyfikat trenera personalnego w jednej z najbardziej prestiżowych firm szkoleniowych Athlete Performance pod patronatem IFAA. Zdobyta wiedza pozwala mi na holistyczne podejście, uwzględniając wszystkie niezbędne aspekty współczesnego treningu co sprawia, że zdrowie, dokładność wykonywanych ćwiczeń oraz cel podopiecznego stawiam na pierwszym miejscu. W roku 2017 ukończyłem wszystkie 4 poziomy Dietetyki i Suplementacji w Mauricz Training Center. Pasja do dietetyki umożliwia mi kompleksowe podejście do odżywiania co przekłada się na długotrwałe efekty moich podopiecznych.

Zachęcam do konsultacji, wspólnego treningu oraz odwiedzenia fanpage’a na facebooku.

PS. Nie obiecuję, że będzie łatwo – na pewno będzie warto! 😉

Szymon:

„ … krótko o mnie. Syn Sztangi i Hantla, Poł-człowiek Pół-dzik, Kat bez sumienia i twój bilet do pociągu na trasie – „Pot i Łzy” – przez „ Kondycja i Wytrzymałość” – kończącego bieg na stacji „Ty też możesz zostać dzikiem”. Po treningach ze Mną twoimi najlepszymi kumplami będą łóżko i sen. Wszystko do czasu aż staniesz się prawdziwym dzikiem, samcem lub samicą alfa. Osiągniesz błyskawiczne rezultaty. Wystarczy 25 lat intensywnego treningu, 3 razy dziennie po 3 godziny 5 dni w tygodniu. Mężczyzno, jeżeli chcesz zostać bohaterem w swoim domu, i odkręcać słoiki z wekami przed swoją kobietą przyjdź do mnie. Kobieto, jeżeli nie chcesz żeby twój facet wnosił za ciebie lodówkę, albo pralkę na 4 piętro, przyjdź do mnie, wniesiesz sobie sama !!!!